Keskustelua ollut vähän useammassa vitjassa. Jos tänne laitettaisiin raportteja maailmalta. Otsikon muailma oli sitten tarkoituksella kirjoitettu väärin.
Englannissa kun ollaan niin...Katso liite: 27447
Maistuisi kyllä, mutta meikäläisen suolella täytyy jättää nuo herkkupäivät minimiinEnglannissa on vielä perinteinen ravintoympyrä kohdillaan - on rasvaa, suolaa ja hiilihydraatteja terästettynä alkoholilla...
Sen joka maalaa tukialukset?Terveiset Orlandon HardRock Cafesta. Koko ilta baarissa erään ison jenkki firman piikkiin. Saa tilata mitä haluaa. Hyvää pihvilihaa mennyt jo isohko määrä ja viinaa tietysti. 70 luvun teemabändi soittaa menevää musiikkia.
Kaikkeen sitä joutuukin osallistumaan...
Katso liite: 27493
Jos liittyy tukialuksiin, niin ehkä enempi keittiön laitteiden suunnittelua. Varmasti ehkä tekevät, koska myös risteilijöiden (matkustaja) kanssa ovat tekemisissä.Sen joka maalaa tukialukset?
27,7 maksimi eilen ja tänään. Huomenna 23 ja sadekuuroja. Sunnuntaina 25 ja sadekuuroja.Mitkä kelit siellä nyt vallitsee?.
BBQ-possu, coleslaw, maissileipä, pickles, papumuhennos. Arvasinko mitään oikein?Lähdemme tästä Tampaan illaksi. Osa menee NHL otteluun mutta itseäni ei jaksa kiinostaa. Menen tutustumaan mielummin kaupungille.
Eilen olimme Disney Springs ravintola-alueella House Of Blues ketjun ravintossa.
Katso liite: 27530
Napakymppi. Maissileipä ei ollut minun makuun.BBQ-possu, coleslaw, maissileipä, pickles, papumuhennos. Arvasinko mitään oikein?
Joskus työnteko on yhtä helvettiäTerveiset Orlandon HardRock Cafesta. Koko ilta baarissa erään ison jenkki firman piikkiin. Saa tilata mitä haluaa. Hyvää pihvilihaa mennyt jo isohko määrä ja viinaa tietysti. 70 luvun teemabändi soittaa menevää musiikkia.
Kaikkeen sitä joutuukin osallistumaan...
Katso liite: 27493
Kolmen kuukauden päästä sitten lomalle Floridaan. Tämä oli ainoastaan työreissu.Joskus työnteko on yhtä helvettiä![]()