Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Paskaa pelaamista Suomelta. Leppänen ainut joka sai säpinää aikaan, ehdottomasti pitäisi nostaa ykkösylivoimaan.Näyttää siltä, että keskinkertaisella joukkueellamme on vaikeata maalinteossa. Eka erä Ranskaa vastaan 0 - 0. Ranskalla laukauksia yksi, Suomella 19. Tosin eihän määrä kerro siitä, onko mukana vaarallisia lähilaukauksia vai toivotaan toivotaan -vetoja.
Ihan perinteinen meno.Näyttää siltä, että keskinkertaisella joukkueellamme on vaikeata maalinteossa. Eka erä Ranskaa vastaan 0 - 0. Ranskalla laukauksia yksi, Suomella 19. Tosin eihän määrä kerro siitä, onko mukana vaarallisia lähilaukauksia vai toivotaan toivotaan -vetoja.
AHL pleijarit vaikuttaa ainakin osalla.2019 oli silloin se "kaikkien aikojen huonoin joukkue" joka näin jälkikäteen katsottuna ei niin kauhean huono kuitenkaan ollut vaikka suuret änäristarat puuttuivatkin. Nyt 2025 on pari änärimiestä, mutta kokonaisuus on 2019 joukkuetta surkeampi. Aikamoisia liigajyriä mukana. Katselin tilastoja ja aika surkeaa on jos 41 peliä ja 0+2 oli sellainen statsi jolla oli pakko ottaa Seppälä mukaan?
MIelenkiintoista aina sekin, että joku tekee änärisopparin hyvän kauden jälkeen ja kun jääkin AHL puolelle, niin katoaa kokonaan maajoukkueen kuvioista?
Atro Leppänen voitti runkosarjan pistepörssin. Aika hyvin puolustajalta. Hänen valintansa on ok.Nyt 2025 on pari änärimiestä, mutta kokonaisuus on 2019 joukkuetta surkeampi. Aikamoisia liigajyriä mukana. Katselin tilastoja ja aika surkeaa on jos 41 peliä ja 0+2 oli sellainen statsi jolla oli pakko ottaa Seppälä mukaan?
MIelenkiintoista aina sekin, että joku tekee änärisopparin hyvän kauden jälkeen ja kun jääkin AHL puolelle, niin katoaa kokonaan maajoukkueen kuvioista?