Perussuomalaisten kuihtuminen ja sen seuraukset

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Huhta
  • Aloitus PVM Aloitus PVM
Missi ja Persut vois mennä Japaniin ja osoittaa kulttuurista kunnioitusta, vaikka harakirin mudossa
Tuskin tämäkään riittäisi oppositiolle.


Jopa hallituksen kaatamisesta haaveillaan.
Anteeksipyynnöt ei riitä mihinkään ja asiaa yritetään pitää pinnalla ihan vaan ... niin miksi?
 
Tuskin tämäkään riittäisi oppositiolle.


Jopa hallituksen kaatamisesta haaveillaan.
Anteeksipyynnöt ei riitä mihinkään ja asiaa yritetään pitää pinnalla ihan vaan ... niin miksi?
Vaalikausi puolessa ja mokutusvastaisuus euroopassa lisääntyy, pitää pelata kun vielä kerkiää. Jos imf n ukot tulee käymään tulevaisuudessa, voi olla ettei hallitukseen olekaan tunkua
 
Maanpuolustus.netin jäsenen tytär otetaan väkisin ja/tai ilman suostumustaan (eli vaikkapa yöllinen leikki tuttavuuden kanssa on mennyt hieman liian pitkälle). Tytär saa niin henkisiä kuin fyysisiäkin vammoja loppuiäkseen sanoen että hänet on raiskattu. Puoliväkisin ottaja sanoo kuitenkin ettei kyseessä ole raiskaus vaan "pieni poikamainen tsoukki, you know, heh heh..." tai että "Ei se meidän maassa ole mikään raiskaus" (kuten joku teistä aiemmin tuolla ketjussa ehdottikin että Orpon olisi pitänyt japanilaisille vastata).

Kysymykseni kuuluukin: Kuinka maanpuolustus.netin jäsen reagoi asiaan ja kummalleko näkökannalle hän kääntyy? Miettikää. Miettikää oikein tarkkaan.
Ei hemmetti ..
... et kai tosissasi rinnasta sitä, että joku ottaa omasta pärstästään kuvan - ja raiskauksen.

Mietin kyllä - oikein tarkkaan.
Pysypä h@£$€&tin kaukana minun tyttäristäni.
 
Miksi sitä ei suomalaisessa vasemmistossa kutsuta rasismiksi eurooppalaisia kohtaan, kun Aasialainen leikkauttaa silmänsä pysyvästi pyöreiksi eurooppalaisen näköiseksi?
 
Back
Top