Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Girl victim of Britain's worst child abuse scandal involving 1,000 children fell pregnant six times in four years
Sunday Mirror Investigation: Sex gangs targeted girls as young as 11 who were lured from their families to be drugged, beaten and raped in an epidemic that victims believe is still ongoing
By
Nick Sommerlad
Geraldine McKelvie
- 09:52, 12 MAR 2018
- UPDATED10:16, 12 MAR 2018
Ari Paulow
3 hrs ·
Hulluksi menee – eli taas kuuluu kauheita Isosta-Britanniasta:
"Jopa tuhatta tyttöä käytetty hyväksi brittikaupungissa: pedofiilirinki sai toimia vuosikymmeniä, uhreja ei uskottu ja yksi perhe poltettiin kuoliaaksi (otsikko)
Brittilehti Sunday Mirror on saanut selville, että Telfordissa paljastunut lasten paritusrinki ulottuu paljon laajemmalle ja pidemmälle kuin aiemmin on uskottu.
Telford on kolmas paikkakunta, jossa on Britanniassa kymmenen vuoden sisään käynyt ilmi laaja keskiaasialaismiesten pyörittämä lasten paritusrinki.
Uhrit ovat nuoria tyttöjä, joita on jopa joukkoraiskattu ja pakotettu käyttämään huumeita."
Jatko on omaa tekstiäni:
Rotherhamin kaupungissa Pohjois-Englannissa "keskiaasialaislaismiehet" raiskasivat ja joukkoraiskasivat ainakin 1400 alaikäistä lasta vuosina 1997– 2013.
Rotherhamin raiskaajengin miehet oli pakistanilaistaustaisia muslimeja.
Heidät tiedettiin syyllisiksi vuosien ajan, mutta rasismisyytteiden pelossa paikallinen poliisi ei uskaltanut pidättää näitä hirviöitä.
Tai kuten kuten poliisin edustaja ilmaisi asian: "Kun nuorisotyöntekijät toimittivat kaupungin päättäjille raportteja hyväksikäytöstä, heille sanottiin, että tekijöiden etnisestä taustasta pitää pysyä vaiti 'yhteisön yhtenäisyyden' säilyttämiseksi."
PS. "Keskiaasialaismiehillä" tarkoitettiin Rotherhamin sarjaraiskausten uutisoinnnissa pakistanilaismiehiä. Nimistä päätellen Teldfordin hirviöt ovat kotoisin samoilta kultuuriperinneseuduilta.
Jopa tuhatta tyttöä käytetty hyväksi brittikaupungissa: pedofiilirinki sai toimia vuosikymmeniä, uhreja ei uskottu ja yksi perhe poltettiin kuoliaaksi
Maanantai 12.3.2018 klo 07.27 (päivitetty klo 08.06)
Brittilehti Sunday Mirror on saanut selville, että Telfordissa paljastunut lasten paritusrinki ulottuu paljon laajemmalle ja pidemmälle kuin aiemmin on uskottu.
- Telford on kolmas paikkakunta, jossa on Britanniassa kymmenen vuoden sisään käynyt ilmi laaja keskiaasialaismiesten pyörittämä lasten paritusrinki.
- Uhreja voi olla 80-luvulta lähtien tuhat, mutta tuomioita on luettu vain seitsemälle miehelle.
- Uhrit ovat nuoria tyttöjä, joita on jopa joukkoraiskattu ja pakotettu käyttämään huumeita.
Tuhannen uhrin pedofiilirinki
http://professorinajatuksia.blogspot.fi/2018/03/tuhannen-uhrin-pedofiilirinki.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+blogspot/Ipsas+(Professorin+ajatuksia)Edellistä ajatustani idän itsevaltiaasta kirjoittaessani Iltalehteen ilmestyi tieto pakistanilaistaustaisten pyörittämästä Englannin Telfordissa vuosikymmeniä toimineesta paritusringistä, jolla on saattanut olla jopa tuhat lähinnä kantaväestöön kuuluvaa lapsiuhria. Siis jotain samantapaista kuin tunnettu Rotherhamin tapaus, jossa raiskausringin toimintaan ei puututtu rasistileiman pelossa.
Tähän tapaukseen minulla ei ole oikeastaan muuta sanottavaa kuin että monikulttuurinen yhteiskunta näyttäisi johtavan todellisuuteen, joka tuottaa mielihyvää vain sairaille ihmisille. Jäin siitä syystä IL:n jutun luettuani miettimään, että kannattaisikohan sellaisesta haikailevien ihmisten käydä tarkastuttamassa mielenterveytensä. Ihan oikeasti.
Aiempia ajatuksia samasta aihepiiristä:
Rasistileiman julma seuraus?
Ongelmista vaikenemalla muutamme Suomen paskastaniksi
Britanniassa lähes miljoona muslimia kannattaa terrorismia
LÄHETTÄNYT PROFESSORI KLO 7.56![]()
KOHTEEN LÄHETTÄMINEN SÄHKÖPOSTITSEBLOGGAA TÄSTÄ!JAA TWITTERIINJAA FACEBOOKIINJAA PINTERESTIIN
TUNNISTEET: ISO-BRITANNIA, MIELENTERVEYS, MONIKULTTUURISUUS,PEDOFILIA, RAISKAUKSET
EUn tavoite on tuhota kansallisvaltiot massamaahanmuutolla. Kaikki tieto, mikä on tätä vastaan, halutaan pimittää. Mitäpä nyt raiskatuista pikkuihmisistä, kun humaanit vihreät saavat leikkiä veronmaksajien rahoilla.Näytä "tapauksia" on about 15:ssa kaupungissa ollut, samanlaisia. Uhriluku kymmenissä tuhansissa. Tapaus vastaa hyvin 2014 Suomessa "löyhän kaveriporukan" eli maahanmuuttajajengin tehtailemia väkivaltarikoksia pääkaupunkiseudulla. Yli 100 pahoinpitelyä nyrkein, astaloin sekä tajuttomaksi hakattujen puukottamista. Poliisi salasi ja asian vuodettua julkisuuteen porukalle annettiin joku vitsituomio jostain lievimmästä pahoinpitelystä ja kaikki loput rikokset unohdetthiin ja koko tapaus vaiettiin kuoliaaksi.
EUn tavoite on tuhota kansallisvaltiot massamaahanmuutolla. Kaikki tieto, mikä on tätä vastaan, halutaan pimittää. Mitäpä nyt raiskatuista pikkuihmisistä, kun humaanit vihreät saavat leikkiä veronmaksajien rahoilla.
Euroopan Unionin ihmiskuva ja politiikka perustuu valheille ja seiskytluvun adikaalien hippien ideologioille. Kaikki ne ovat virheellisiä, mutta arvovalta ei anna myöntää tätä. Euroopan Unionin talouspolitiikka ja sosiaalipolitiikka perustuvat täysin virheellisille ajatuksille.
Oikeus tutustua
Oheisessa jutussa kuvailluissa tapauksissa onkin kyse ennen kaikkea siitä, kuinka vapaaehtoisesti tytöt ovat toimineet. Kiiskinen pitää hyvänä, että aiheesta keskustellaan ja sitä nostetaan esille.
– Vanhemmilla on näissä asioissa tärkeä rooli seksuaalikasvatukseen ja alkoholin käyttöön liittyvässä valistuksessa, Kiiskinen muotoilee.
Oheiseen juttuun liittyviä kulttuurieronäkökulmia (poliisin rikoskomisario Jari) Kiiskinen kommentoi yleisellä tasolla.
– Nuoret ovat aina tutustuneet toisiinsa. Nyt tänne lintukotoomme on tullut myös muualta ihmisiä, mikä aiheuttaa sen, että myös toisista kulttuureista tulevat tutustuvat prinsessoihimme. Tähän myös heillä on oikeus.
Joo, ja mikäs se onkaan parempi tapa tutustua uusiin ihmisiin kuin tämä!
Minulla on todisteita, että pedofiilijengi on raiskannut ja pahoinpidellyt yli tuhatta lasta. Voisin tehdä työni, mutta pelkään, että joku sanoo r-sanan. Siksi kehitänkin salaliiton, jonka avulla salaillaan ja hyväksytään nämä rikokset vuosikymmenten ajan. Uskottavaa? Ei ole. Kukaan ei pelkää jos raiskaajapedofiilit uhkaavat sanoa rassistiksi.viranomaiset ovat nössöyttään rasismileimaa
Entä toinen tilanne:Minulla on todisteita, että pedofiilijengi on raiskannut ja pahoinpidellyt yli tuhatta lasta. Voisin tehdä työni, mutta pelkään, että joku sanoo r-sanan. Siksi kehitänkin salaliiton, jonka avulla salaillaan ja hyväksytään nämä rikokset vuosikymmenten ajan. Uskottavaa? Ei ole. Kukaan ei pelkää jos raiskaajapedofiilit uhkaavat sanoa rassistiksi.
Mutta kun tämä on maan tapa. Näitä tapauksia on noin 15:ssa eri kaupungissa. Tuo yksinkertainen rasismileimanpelko toimii yksittäistapauksessa jos siinäkään. Ei enää kun rikokset jatkuneet vuosikymmeniä ja uhreja kymmeniä tuhansia.Entä toinen tilanne:
Asun maassa, jossa J. Clarksonkin sai kenkää BBC:ltä käyttäessään kaukoitään itsetekemästään ja kenossa olevasta sillasta sanaa, joka on myös vinosilmää tarkoittava slangitermi. Eikö ole uskottavaa saada rasisimileimaa?
Siispä en ala tonkia onko kuulemissani pedofiliahuhuissa perää. Kohdistuvatkin niin kiusallisesti tiettyyn kansanosaan.
Kyllä uskon, että EU haluaa pimittää tuollaisia uutisia, koska se olisi En tavoitteille huonoa uutisointia.Mitä tekemistä tässä taas EU:lla on? Ei niin mitään.
Pakistan on entinen Brittien alusmaa (Intia, läntiset muslimialueet) ja viranomaiset ovat nössöyttään rasismileimaa, jos lähtevät koskemaan ex-alusmaan väen tekemisiä.
Eli 11-vuotiaita prostituutioita viranomaisten mukaan.Council staff viewed abused and trafficked children as “prostitutes” instead of victims, according to previously unseen files
Mitäs ihmettä tuossa on; etteivät kyseiset "viranomaiset" vain sattuisi olemaan samaan tapaan monikulttuurisia kuin esim. Ruotsissa taannoin vaimon pahoinpitelysyytteen kumonneet lautamiehet. Silloinhan tuo on varsin loogista. Tietyissä kulttuuripiireissähän esimerkiksi raiskauksen uhri saa syytteen eikä suinkaan raiskaajaEli 11-vuotiaita prostituutioita viranomaisten mukaan.
https://archive.fo/5cGGDThe BNP tried to tell them way before the story was eventually and reluctantly published by the MSM. Nick Griffin and Mark Collett were both charged with hate crimes for publishing a story about the Muslim sex gangs.
The end result of the case was a ruling that the BNP be broken open to admission by non-Whites, essentially destroying the last ethnonationalist political party in the UK.
The trial served as a warning to anyone else who might want to speak out about what was happening.