Miksi Venäjästä ei tykätä, mutta tykätään Japanista ja Saksasta?
On tämä herra kyllä varsinainen ajatusten kaatopaikan laskuoja.
On tämä herra kyllä varsinainen ajatusten kaatopaikan laskuoja.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Miksi Venäjästä ei tykätä, mutta tykätään Japanista ja Saksasta?
On tämä herra kyllä varsinainen ajatusten kaatopaikan laskuoja.
Me voitaisiin myös pitää paraatia sillä päivämäärällä, jolloin raappana sotki viimeiset ryssät suohon. Torjuntavoittoparaati tai joku ylväs nimitys"We celebrate WW2... our victory" se tosiaan halusi vain oman voitonpäivän paraatinsa.
Me voitaisiin myös pitää paraatia sillä päivämäärällä, jolloin raappana sotki viimeiset ryssät suohon. Torjuntavoittoparaati tai joku ylväs nimitys
Toinen puoli totta ja toinen puoli pientä piruiluaMinusta kaksi valtakunnallista vuodessa riittää ja ne on hyvinä päivinä.
Toki voisihan perinneyksiköt pitää jonkin paraatin Ilomantsissa vuosittain.
Joo, mutta edellisten sukupolvien teoilla ei kannata hirveesti leijua. Itse on tehtävä omat saavutukset jos siihen rakoon joutuu.Toinen puoli totta ja toinen puoli pientä piruilua. Vaikka ww2 suorituksissa pienellä kansalla ei mitään hävettävää ole kansainvälisessä vertailussa
Pitää paikkansa, mutta kun maailmalla noita paraateja väsäillään, niin ihan hyvin mekin voisimme, tulisi sitten rispektiä eli eiJoo, mutta edellisten sukupolvien teoilla ei kannata hirveesti leijua. Itse on tehtävä omat saavutukset jos siihen rakoon joutuu.
Ei ole historia Trumpin vahvoja alueita. Eikä sen puoleen ole matematiikkakaan.Miksi Venäjästä ei tykätä, mutta tykätään Japanista ja Saksasta?
On tämä herra kyllä varsinainen ajatusten kaatopaikan laskuoja.