Isoalaviiva
Eversti
Sehän olisi parhain häviö mitä kukaan ikinä on hävinnytSiinähän sitä olisi pureksittavaa, kun Trump votkulipäissään häviäisi Alaskan pokeripöydässä.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Sehän olisi parhain häviö mitä kukaan ikinä on hävinnytSiinähän sitä olisi pureksittavaa, kun Trump votkulipäissään häviäisi Alaskan pokeripöydässä.
Suurin ja kaunein häviö ikinä. No, trumppi on absolutisti.Siinähän sitä olisi pureksittavaa, kun Trump votkulipäissään häviäisi Alaskan pokeripöydässä.
Putler jo nöyryttänyt dumpia. Vanuaivoiset ovat riemuissa nyt: Putler on kova jätkä taas kun häntä kutsuttiin USA:n, ukrainalaiset levittää muka valheita ettei putlerin kanssa kukaan ei halua kättelyä, no tässähän nähdään kuinka itse trumpi kutsui, taputtelee ja kättelee.Missä vaiheessa putlerin on kuviteltu toimivan venäläisten eduksi? Oman edun tavoittelussa on mielestäni aika hyvin onnistunut. Samoin dumppi. Tapaaminen saattaa mennä käsirysyksi, votkan juonniksi, voitonjuhliksi, dumpin nöyryytykseksi, Ukrainan myyntiyritykseksi tai ihan miksi vaan. Ei niinkään putlerin vaikutuksesta. Hän on vakaampi. Dumppi on ennalta arvaamaton, eli epävakaa ja henkisesti sairas.
Norskit ei anna rumpille palkintoja. ei niiden tosin olis pitänyt Obamallekaan antaa, tyhjästä.Putin puhui 8 minuuttia ja Trump 4.
Kun katsoi trumpin naamaa ja ilmeitä, tuli ainakin mulle mieleen, että käärmekeittoa oli joutunut nielemään.
Nobelia pukkaa, vai saisko Oscarin?